Увага! Збір гуманітарної допомоги!

Дата: 26.02.2022 13:52

Шановні громадяни, мешканці Полонської територіальної громади! На виконання окремих доручень Полонського міського голови Скримського Ф.Ф. від 26.02.2022 р. в Полонному оголошено збір гуманітарної допомоги.

Звертаємось до всіх небайдужих громадян, представників бізнесу з проханням підтримати Збройні сили України та надати допомогу у вигляді Бинт марлевий стерильний, Бинт кровоспинний тампувальний з гемостатичним засобом, Оклюзійна торакальна наліпка, термоковдра, назофарингеальна трубка, пакет перев'язувальний стерильний, Джгут кровоспинний турнікет, лейкопластир, парацетамол таб., кейвер таб, амп., дексалгін амп., рукавички медичні, налбуфін, хлоргексидин, ципрофлоксацин таб., шприци 2.0, миючі засоби.

Прийом благодійної гуманітарної допомоги проводиться за адресою: виконавчий комітет Полонської міської ради у м. Полонному, вул. Л.Українки, 114, контактні телефони: 096 481 66 54. Контактна особа – Крива Ольга.