Виконавчий комітет
Полонської міської ради територіальної громади
Хмельницька область, Шепетівський район
Офіційний сайт
40220859@mail.gov.ua
тел: 2-01-40; 0979110328

15 ЛЮТОГО 2022 ПРИЙНЯТО ЗМІНИ ДО ЗУ “«ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ» ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЗОРОСТІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ», САМЕ ЩО СТОСУЮТЬСЯ ІТ- ТЕХНОЛОГІЙ ТА ВИКОРИСТОВУЮЧИ НАШІ ВЕБ-СЕРВІСИ ТА ІНФОРМАЦІ

Дата: 23.02.2022 09:27
Кількість переглядів: 250

1.Впровадження інформаційної системи “SMART-портал” та веб-сервіс “Поіменне голосування депутатів” відповідають вимогам змін у статті 46 після частини сімнадцятої новими частинами такого змісту:

“18. Засідання ради транслюються у мережі Інтернет в режимі реального часу. Дані, що транслюються, вважаються інформацією, що підлягає обов’язковому оприлюдненню в розумінні Закону України "Про доступ до публічної інформації", зокрема, на веб-сайті відповідної ради, підлягають запису та безстроковому зберіганню даних запису на офіційному веб-сайті відповідної ради або з використанням іншого способу відкритого доступу до прямої трансляції такого засідання”

2. Впровадження інформаційної системи “SMART-порталу”, веб-сервіс “Поіменне голосування депутатів” та веб-сервіс “OPEN DATA” відповідають вимогам у наступних змінах:

  • у частині десятій статті 47: «10. За результатами вивчення і розгляду питань постійні комісії готують висновки і рекомендації. Висновки і рекомендації постійної комісії приймаються більшістю голосів від загального складу комісії і підписуються головою комісії, а в разі його відсутності - заступником голови або секретарем комісії. Протоколи засідань комісії підписуються головою і секретарем комісії. Проекти порядку денного постійних комісій ради,  висновки і рекомендації постійної комісії, протоколи її засідань є відкритими та оприлюднюються і надаються на запит відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".»
  • у частині одинадцятій статті 59: «11. Акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування та додатки до таких актів підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації". Проекти актів органів місцевого самоврядування та додатки до них оприлюднюються в порядку, передбаченому Законом України "Про доступ до публічної інформації", крім випадків виникнення надзвичайних ситуацій та інших невідкладних випадків, передбачених законом, коли такі проекти актів оприлюднюються негайно після їх підготовки.»

3.Впровадження інформаційної системи “SMART-порталу” та веб-сервіс “OPEN DATA” відповідають вимогам у наступних змінах:

  • доповнення статті 60 після частини дев’ятої новою частиною такого змісту: «10. Сільські, селищні, міські, районні в містах (у разі їх створення) ради зобов’язані надавати публічну інформацію у формі відкритих даних (в машинозчитувальному форматі) на запит, оприлюднювати і регулярно оновлювати її на єдиному державному веб-порталі відкритих даних та у Реєстрі об’єктів права комунальної власності територіальної громади на своїх веб-сайтах.»

4.Впровадження веб-сервісу “Реєстр майна та об'єктів комунальної власності” та веб-сервіс “Реєстр договорів” відповідають вимогам у наступних змінах:

  • доповнення новою статтею 60-1 такого змісту: «Стаття 60-1. Інвентаризація об’єктів права комунальної власності територіальної громади

    1. Для забезпечення достовірності даних про наявні об’єкти права комунальної власності територіальної громади виконавчі органи сільських, селищних, міських, районних у місті рад зобов’язані проводити кожні п’ять років суцільну інвентаризацію всіх об’єктів права комунальної власності територіальної громади.
    2. Сільська, селищна, міська, районна у місті рада визначає посадову особу, відповідальну за проведення інвентаризації об’єктів права комунальної власності територіальної громади. До прийняття сільською, селищною, міською, районною у місті радою рішення про визначення посадової особи, відповідальної за проведення інвентаризації об’єктів права комунальної власності територіальної громади, такою особою вважається сільський, селищний, міський голова, голова районної у місті ради відповідної територіальної громади.
    3. Результати інвентаризації об’єктів права комунальної власності відповідних територіальних громад вносяться до Реєстру об’єктів права комунальної власності територіальної громади та підлягають обов’язковому оприлюдненню на веб-сайті місцевої ради та наданню за запитом відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".»

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних