Шепетівський район: рятувальники перевіряють готовність Полонської громади до пропуску льодоходу

Дата: 14.02.2022 20:19

З метою належної підготовки до пропуску льодоходу, повені і паводку, 14 лютого рятувальники спільно із працівниками Полонської міської територіальної громади перевірили наявність карт-схем зон можливого виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з паводком, розрахунки сил та засобів для проведення запобіжних заходів, виконання робіт з ліквідації негативних наслідків під час паводків. Після чого комісія оглянула гідроспоруди та впевнились у готовності органів місцевого самоврядування щодо підготовки та готовності до безаварійного пропуску весняного льодоходу, повені та паводку.

За результатами огляду гідротехнічних споруд щодо стану готовності до безаварійного пропуску весняного льодоходу, повені та паводків було складено відповідну довідку, яку вручено голові громади.

Шепетівське районне управління

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області