Афганістан – наша пам’ять

Дата: 15.02.2022 20:07

Афганська війна… У людській пам’яті вона житиме ще довго, бо її історія написана кров’ю наших хлопців, сльозами матерів, обелісками із залізними зірочками.

Памятаємо і ми.
Сьогодні, 15 лютого, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у Полонному біля пам’ятника воїнам, загиблим в Афганістані та локальних війнах відбулося урочисте покладання квітів

Хвилиною мовчання вшанули пам'ять тих земляків Полонщини, хто загинув у боях на чужині, хто помер від бойових поранень вже на рідній землі та полонських воїнів-афганців, які відійшли у вічність вже через роки.

Теплі та щирі слова на адресу воїнів-афганців прозвучали з вуст їхнього побратима, члена правління районної організації  ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів) Віктора Чудінова. Секретар міської ради Сергій Нарожний, вручив грамоти та цінні подарунки членам спілки.