Жителька Полонської ОТГ відсвяткувала 100 – літній ювілей.

Дата: 25.01.2022 14:41

25 січня 2022 року своє 100 – річчя від дня народження відзначає Музика Ганна Герасимівна. Крім численних родичів, привітати ювілярку завітали секретар міської ради Сергій Нарожний,  заступник Полонського міського голови Тетяна Шамрай,

Народилася Ганна Герасимівна в селі Котелянка, Полонського району, у родині колгоспників. Навчалась у місцевій школі. Здобула  педагогічну освіту  в Бердичеві та заочну освіту в Кременецькому педінституті.   Все своє життя до виходу на пенсію  працювала в Котелянській школі. Викладала географію, хімію, ботаніку природу. Також всі роки була завучем школи. За сумлінну роботу не раз була нагороджена похвальними грамотами, подяками та має безліч нагород.

Перший чоловік Ганни Герасимівни був військовим, загинув в 1944 році. А потім доля звела її з хорошим чоловіком  -  Миколою Музикою. В сімї панує взаєморозуміння, затишок і злагода.   Подружжя  виховало 2 дітей.

Сергій Нарожний  та Тетяна Шамрай привітали іменинницю зі славним ювілеєм, побажали здоров’я, сили духу і в гарному здоров’ї та оптимістичному настрої відсвяткувати свій 105 –й ювілей. Вручили Ганні Герасимівні  квіти та цінний подарунок.