Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

Дата: 13.01.2022 07:00

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання присвоєння Полонському НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ» імені старшого солдата Національної гвардії України Мирослава Сливки, Полонській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені лейтенанта Збройних Сил України Максима Свінціцького

1. Організатор громадського обговорення: начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ Віталій Володимирович Сітарський.

2. Об’єкт права власності, якому пропонується змінити назву (присвоїти ім’я): Полонський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ» Полонської міської ради ОТГ, Полонська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Полонської міської ради ОТГ.

3. Пропозиції та обґрунтування щодо зміни назви (перейменування) об’єкта права власності: пропонується присвоїти закладам освіти: Полонському НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ» ім’я старшого солдата Національної гвардії України Мирослава Сливки – Полонський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ» Полонської міської ради ОТГ імені М. Сливки та  Полонській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім’я лейтенанта ЗСУ Максима Свінціцького – Полонська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Полонської міської ради ОТГ імені М.Свінціцького, які навчалися у  вищезазначених закладах та загинули, захищаючи країну від російської агресії.

У разі надходження інших пропозицій (зауважень) щодо прийняття рішення по присвоєнню імен захисників України закладам освіти, останні будуть враховані під час проведення громадського обговорення.

4. Суб’єкт, який вніс пропозицію щодо розгляду питання зміни назви (перейменування) об’єкта права власності: пропозиція щодо присвоєння імен захисників України закладам освіти надійшла від громадської організації «Полонська спілка ветеранів російсько-української війни на сході України».

5. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: 15 березня 2021 року о 10.00 год. громадські слухання за адресою: малий зал Будинку культури Полонської міської ради ОТГ, вулиця Лесі Українки, 95, місто Полонне.

6. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються на поштову адресу: відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, вулиця Лесі Українки, 114, місто Полонне, Шепетівський район, Хмельницька область, 30500 та на адресу електронної пошти: vokms.pl.otg@ukr.net до 14 березня 2021 року включно.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

7. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: вулиця Лесі Українки, 114, місто Полонне, Шепетівський район, Хмельницька область,  тел. 3-02-91, e-mail vokms.pl.otg@ukr.net

8. Прізвище, ім’я особи, що проводить заходи з громадського обговорення: начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ Віталій Володимирович Сітарський.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 22 березня 2021 року на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.