Дорогі діти! Шановні дорослі! Сердечно вітаю вас із Днем Святого Миколая Чудотворця.

Дата: 19.12.2021 07:00

Як добра зимова казка, це світле й радісне свято першим приходить до нас, сповіщаючи наближення Різдва Христового й Нового року.

Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє в наші душі почуття надії й любові, надихає на добрі справи й милосердя до інших.

Українці люблять Святого Миколая, мудрого покровителя й наставника, який завжди допомагає всім добрим людям. Особливо шануємо його доброту й любов до наших дітей.

Вірю, що Святий Миколай завітає до кожної домівки і сповнить великою радістю серця всіх дітей. Нехай він дарує здоров’я й щасливу долю, принесе Господнє благословення, що оберігатиме вас протягом усього життя.

У цей святковий день зичу миру, злагоди й благополуччя усім українським родинам. Бажаю вам, щоб у всіх добрих справах ви відчували підтримку та любов Святого Миколая, щоб усі ваші задуми і мрії здійснювалися.

Щиро бажаю здоров’я, успіхів та радості. Нехай Ваші серця завжди будуть відкритими для добрих справ і милосердя.

З повагою,

Полонський міський голова                                Франц СКРИМСЬКИЙ