Результати брифінгу за 02.12.21. Відео

Дата: 02.12.2021 17:00

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Тюрін під час брифінгу розповів про ситуацію в області із COVID-19.

Головні тези брифінгу:
- Станом на 02.12.21 в області зареєстровано 594 нових випадки захворювання на COVID-19, одужало 892 особи. На жаль, зареєстровано 25 летальних випадків.

- Спостерігається тенденція до зниження одного з індикаторних показників епідемічної небезпеки – коефіцієнт виявлення нових випадків інфікування. До прикладу, на 20.11.21 цей показник становив 28,1%, а на 29-30.11 та 01.12.21 він становить 18,1%, 15,8% і 15,3%. Завантаженість ліжок з киснем протягом останнього періоду також має тенденцію до зниження. За три останні доби цей показник знизився з 53,5% до 51,2% при нормативному показнику 65%.

- Стабільно відбувається забезпечення лікарень, які надають допомогу хворим на COVID-19, киснем. Так, за останні два дні область отримала достатній обсяг рідкого кисню, що дозволило зробити певні запаси.

- Від початку вакцинальної кампанії в області здійснено 754 938 щеплень від COVID-19. Вакцинація від COVID-19 залишається єдиним ефективним методом, що дозволяє зменшити ризик захворювання та уникнути важких ускладнень. Тож закликаємо усіх не нехтувати можливістю вакцинуватись, аби вберегти життя і здоров’я близьких людей.

- З 6 грудня 2021 року люди, які не отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19 або не мають негативний тест чи сертифікат про одужання, у жовтому рівні епідемічної небезпеки не зможуть: взяти участь у проведенні будь-яких масових заходів: культурних, спортивних розважальних, соціальних, релігійних та інших; відвідувати кінотеатри та інші заклади культури, спортивні зали, фітнес-центри, басейни; скористатись послугами суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування: барів, ресторанів, кафе тощо. Поряд з цим, робота банків, автозаправних станцій, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів у жовтому та червоному рівні не обмежується.