Шановні працівники місцевого самоврядування, депутати міської ради, ветерани органів місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 08:15

Напередодні професійного свята прийміть щирі вітання. На органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний та культурний розвиток громади, добробут і комфортні умови проживання мешканців громади.

Вам випала почесна і відповідальна місія – представляти мешканців нашої громади, знати їх проблеми й докладати всіх зусиль для їх вирішення. Ваша самовідданість у роботі, відповідальність, чуйність і щедрість душі забезпечують право кожного жителя громади на звернення з нагальних питань.

Високий професіоналізм працівників, справжня турбота про права та інтереси людей слугують запорукою соціальної справедливості, сприяють стабілізації ситуації у житті нашої держави.

Бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, миру та єдності, особистого щастя, родинного благополуччя, нових вагомих здобутків як на ниві народовладдя, так і у всіх ваших починаннях в ім’я нашої громади, зростання добробуту всього українського народу! Упевненості вам, віри у краще майбутнє, процвітання, Божої благодаті та всіляких гараздів.

З повагою,

Полонський міський голова                               Франц Скримський