Звернення міського голови з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 08:00

Щороку 3 грудня в Україні відзначається День людей з обмеженими фізичними можливостями. Він був проголошений у жовтні 1992-го року Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй. Відтоді ця дата – нагадування людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства, що є однією з  визначальних рис цивілізованості кожної держави.

Цей день у всьому світі об’єднує людей з особливими потребами та людей, які небайдужі до їх долі. Сила духу, яку вони виявляють у повсякденному житті, їх працелюбність, наполегливість, вміння досягати поставленої мети допомагають їм вести повноцінне життя незважаючи на багато побутових незручностей. Вони не вимагають до себе жалю, тому що, усвідомили, що це шлях в нікуди. Їм не потрібно щось особливе, а лише можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми. Адже ми всі рівні перед законом і перед Богом.

На сьогодні люди з особливими потребами кожного дня доводять, що можуть жити повноцінним, насиченим життям, займатися спортом, творчістю, працювати і навіть ставити світові рекорди. Ми пишаємось вами, захоплюємось вашою мужністю, силою духу і залізною волею.

Бажаємо всім людям з обмеженими можливостями витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальність всі плани та задуми. Нехай Господь обдаровує своїми ласками і благословенням всіх тих, хто особливо цього потребує. Миру і злагоди вам і вашим родинам!

Полонський міський голова                        Франц СКРИМСЬКИЙ