Дата: 29.11.2021 14:58

ПОВІДОМЛЕННЯ про результати проведення громадського опитування жителів Кустовецького старостинського округу щодо  підтримки кандидатури на посаду старости

ЮРЧУКА Ігоря Васильовича

27 та 28 листопада 2021 року відповідно до рішення 21-ї позачергової сесії восьмого скликання Полонської міської ради від 29.10.2021 року №10 було проведено громадське опитування жителів населених пунктів Кустовецького старостинського округу щодо  підтримки кандидатури на посаду старости ЮРЧУКА Ігоря Васильовича шляхом обходу домоволодінь старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах. Відповідно до протоколів № 2 лічильних комісій отримані наступні результати:

Назва  населеного пункту (села)

Кількість жителів, які прийняли участь в опитуванні

Кількість жителів, які підтримали кандидатуру на посаду старости

с. Кустівці

с.Голубча