Результати брифінгу за 9 листопада. ВІДЕО

Дата: 09.11.2021 15:40

Під час сьогоднішнього брифінгу перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін розповів про ситуацію із захворюваністю на COVID-19 на Хмельниччині.

Головні тези брифінгу:

= За минулу добу зареєстровано 439 хворих на COVID-19, із них 20 дітей та 19 медпрацівників. Одужало 707 осіб, з них 77 дітей та 19 медпрацівників. На жаль, маємо 46 летальних випадків.

= На амбулаторному лікуванні перебуває 16775 осіб, на самоізоляції – 16035 осіб. Завантаженість ліжок з киснем становить 76,6% (без врахування ще одного резервного закладу охорони здоров’я, який передбачається розгорнути днями).

= Станом на сьогодні в області отримали щеплення 595221 особа. Із загальної кількості щеплено 331256 жінок та 263965 чоловіків. Найбільш активна вікова група 22-39 років.

= Повний перелік протипоказань щодо вакцинації можна переглянути у наказі Міністерства охорони здоров’я України №595 від 16.09.2011 року.

= В області продовжують працювати рейдові групи, що перевіряють стан дотримання протиепідемічних обмежень, встановлених через епідемію COVID-19. До спільних перевірок залучені працівники ГУ Нацполіції, патрульної поліції, ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, Придністровського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки.

= Станом на сьогодні Управління Держпраці у Хмельницькій області отримало 1909 повідомлень про гостре професійне захворювання, викликане COVID-19. Завершено розслідування 1877 випадків, з них 1075 визнані такими, що не пов’язані із виконанням професійних обов’язків. Із 32 повідомлень зі смертельним наслідком, визнані такими, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків – 14 випадків.

= За інформацією Департаменту освіти, науки, молоді та спорту ОДА, в області 202 працівники освітянської сфери відсторонені від роботи без збереження заробітної плати. Працівник залишається відсторонений від роботи до моменту усунення підстав та причин, якими зумовлено прийняття такого рішення.

= Кількість не вакцинованих працівників або таких, що потребували вакцинації, серед держслужбовців ОДА на сьогодні становить 17 осіб, станом на 8 листопада було відсторонено від роботи 4 працівників, інші мають протипоказання до вакцинації. Загалом в ОДА провакциновано 97,3% працівників.