Аналіз захворюваності на COVID-19 по Полонській міській ОТГ та Понінківській селищній ОТГ станом на 01.11.2021 року.

Дата: 03.11.2021 14:45

На протязі січня-жовтня поточного року на території Полонської міської ОТГ та Понінківської селищної ОТГ зареєстровано 1946 підтверджених випадків гострої респіраторної коронавірусної хвороби COVID-19.

Січень - 98 вип., лютий-61, березень- 327, квітень-481, травень-93, червень-19, липень-5, серпень-22, вересень-218,   в жовтні-622 випадки.

ПО ВІКОВІЙ СТРУКТУРІ ЗА 10 МІСЯЦІВ ПОТОЧНОГО РОКУ МАЄМО СЛІДУЮЧІ ДАНІ:

Віком до 18 років - 109 хворих,  з них до 10 років - 45 хворих.

Віком від 18 до 40 років - 440 хворих,

Віком від 40 років до 60 років -720 хворих.

Старше  60 років - 677 хворих.

Епідпроцесом в жовтні місяці охоплено 23 населених пункти , а саме:

м.Полонне-377 випадків, селище Понінка-105, с. Новоселииця-26,

с.Коханівка- 14вип. с.Бражинці-13 вип.с.Прислуч, с.Котелянка- по 11 вип.,

с.Онацьківці-7 вип.с.Ганнусине-6 вип

сРоговичі,  с.В.Березна, с. Червоне -по 5 випадки,с.Колосіївка- 4 випадки,

с.В.Каленичі, с.Білецьке .с.Варварівка- по 2 випадки,

с Н.Лабунь. с, Котюржинці, с.Фадіївка. с.Сягрів- по 1 вип.

с.Залісся -7 вип. С. Буртин-2 вип., с.Лодзянівка-1 вип.

Питома вага  випадків коронавірусної хвороби по населених пунктах Полонської міської Ради ОТГ, Понінківської селищно Ради ОТГ, в жовтні місяці поточного року: м. Полонне - 61 %, смт.Понінка - 17%., с.Новоселиця - 4,0%, інші села становлять -  18 % від загальної кількості.

Виходячи їз статистичних даних наразі епідпроцес в самому розпалі в таких населених пунктах, як: м. Полонне,  селище Понінка, с.Коханівка, с. Бражинці, с.Котелянка. с.Прислуч, с.Онацьківці, с.Залісся. Також другий місяць поспіль реєструється по 6 випадків в с.Ганнусине.

В основному хворіють пенсіонери та громадяни середнього віку, але має місце ріст кількості хворих серед дітей та підлітків.

Відбувається різкий ріст захворюваності серед працівників та учнів навчальних закладів вказаних громад. Якщо в вересні місяці було зареєстровано 16 підтверджених випадків  захворювання, в жовтні вже більше 30 таких випадків.

В жовтні поточного року захворіло на коронавірусну інфекцію 18 медичних працівників.  Померло в жовтні нажаль  20 наших громадян.

На протязі жовтня місяця по Полонській та Понінківській ОТГ одужало – 211 хворих на  гостру коронавірусну хворобу. В більшості випадків хворіють не щеплені громадяни, є поодинокі випадки захворювання серед щеплених та перехворівших, але хвороба в них проходить в легкій  формі.

Завідувач Полонським  відділенням

ДУ «Хмельницький ОЦКПХ МОЗ»                                 Аврамчук В.В.