До уваги аматорських хорових колективів!

Дата: 05.10.2021 11:21

До участі в огляді-конкурсі запрошуються аматорські хорові колективи народної та академічної манери виконання, а також хори національних меншин, що діють в клубних закладах, на підприємствах області, у територіальних громадах.

Для хорових колективів, які мають почесне звання «народний аматорський», участь в огляді-конкурсі обов’язкова.

Для участі в огляді-конкурсі керівник колективу надсилає заявку до 1 грудня 2021 року (зразок додається) на електронну адресу: onmccm@ukr.net з обов’язковою позначкою теми: «Обласний огляд-конкурс ім. М.Бідюка»

УМОВИ: конкурсні твори у високій якості відео формату надсилаються на електронну адресу: onmccm@ukr.net.
Контакти: 097 599 54 55 – Олена Сосніна, 09725217110 – Тамара Бохонько.

Обласний огляд-конкурс аматорських хорових колективів ім. Миколи Бідюка відбудеться 10 грудня 2021 року в приміщенні Хмельницької обласної філармонії. Початок прослуховування об 11:00, реєстрація учасників з 10:00.

ПОЛОЖЕННЯ про проведення обласного огляду-конкурсу аматорських хорових колективів ім. Миколи Бідюка