Про можливості захисту від домашнього насильства та роботу поліції у цьому напрямку

Дата: 04.10.2021 16:43

Асоціація жінок-юристок Українни “ЮрФем” розпочала публікації серії інтерв’ю, де юристки, поліцейські, працівниці БПД, судді та інші відповідальні особи розповідають, як можна захиститись від домашнього насильства.

Марта Василькевич, керівниця сектору протидії домашньому насильству Львівського районного управління поліції 2 розповідає про можливості захиститись від домашнього насильства та роботу поліції у цьому напрямку.

У серії відео під назвою "Як захистиТИсь від домашнього насильства" говоримо про те, що вдається і про тих постраждалих, які вже можуть почуватись у безпеці. Запрошуємо поширити відео на Ваших сторінках у соціальних мережах, щоб люди, які потребують захисту, знали, як вони можуть себе захистити.

Ця серія відео виходить за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.