Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта «Про затвердження вартості 1 години роботи технічних засобів в КП ПМР «Благоустрій»»

Дата: 30.09.2021 15:19

Відповідно до  ст.9  Закону України  ″Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", ст.15  Закону України "Про доступ до публічної інформації",  ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою отримання пропозицій та зауважень оприлюднюється регуляторний акт - проект рішення виконавчого комітету Полонської міської ради  об’єднаної територіальної громади "Про затвердження вартості 1 години роботи технічних засобів в КП ПМР «Благоустрій» та аналіз його регуляторного впливу."

З  метою  приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня виникла необхідність затвердження тарифів.

Розробник проекту рішення – КП ПМР «Благоустрій»

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту приймаються в письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу на адресу розробника проекту регуляторного акта: 30500,  вул. Л.Українки, 93, м. Полонне, тел.. (03843)2-03-90, 2-03-78, 2-02-97. Електронна адреса: ptm.pol@ukr.net

КП ПМР «Благоустрій»