Головним спеціалістом з дотриманням законодавства про працю спільно з працівниками Полонської ДПІ у Хмельницькій області продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота з новими суб’єктами господарювання, які розпочали діяльність на території

Дата: 14.09.2021 15:35

Було здійснено виїзди на нові об’єкти – аптечні заклади, мережу непродовольчих товарів та діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування, що розпочали свою діяльність в громаді. З новими підприємцями проведено роз’яснювальну роботу. Ці суб’єкти господарювання погодилися на перерахунок ПДФО з заробітної плати працівників до бюджету громади. Завдяки вжитим заходам щомісяця казна поповнюватиметься на 34,1 тис. грн.

Укотре нагадуємо: частина 2 статті 64 Бюджетного кодексу визначає, що ПДФО, який сплачується юридичною особою (її філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом) чи представництвом нерезидента - юридичної особи, зараховується до відповідного бюджету за їх розташуванням в обсягах податку, нарахованого на доходи, що виплачуються фізичній особі.  Зазначена норма досить чітко визначає зобов’язання платників податків здійснювати перерахування до тих місцевих бюджетів, на території яких розташований суб’єкт господарювання незалежно від організаційно-правової форми. Тобто неважливо, чи це є юридична особа, чи її відокремлені підрозділи без створення юридичної особи – сплата податку повинна здійснюватися виключно за місцем їх фактичного територіального розміщення.

Головний спеціаліст  з  дотриманням законодавства про працю