10 вересня на міському стадіоні «Полонь» відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Дата: 13.09.2021 09:53

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту, також Віталій СІТАРСЬКИЙ нагородив кращих представників галузі грамотами Полонської міської ради та відділу освіти, молоді та спорту та цінними подарунками.

Справжнім спортивним святом стало для громади проведення фестивалю «Відкриті уроки футболу». Здобувачі освіти Полонської Фото без описутериторіальної громади разом із своїми педагогами змогли стати частинкою загальнодержавного соціального проєкту.

Присутніми на спортивному святі були і шановані гості – Євген СТОЛІТЕНКО, координатор проекту «Відкриті уроки футболу» та представник української асоціації футболу, Ігор ХІБЛІН – голова Хмельницької обласної асоціації футболу, Микола КУЗНЄЦОВ – заступник голови Хмельницької обласної асоціації футболу, Руслан СКРИМСЬКИЙ – депутат обласної ради та президент футбольного клубу «Колос».

Організовані спортивні розваги, конкурси, змагання, тематичні ігри – все це ще раз і ще раз має переконати усіх дітей в тому, що спорт – це важливо, це сучасно і це ЗДОРОВО!