Зміни у фіскальних чеках РРО з 1 жовтня 2021 року.

Дата: 09.09.2021 10:30

Зазначені зміни стосуються реквізитів фіскальних касових чеків на товари (послуги), що створюються та друкуються реєстраторами розрахункових операцій та програмними реєстраторами розрахункових операцій.

Отже, до 01.08.2021 року РРО, версії внутрішнього програмного забезпечення яких перебували у Державному реєстрі РРО до набуття чинності Наказу № 306, проте не перебували на обліку у органах ДПС, обов’язково мають буди доопрацьовані їх виробниками (постачальниками) для можливості виконання вимог щодо форми і змісту розрахункових документів/електронних розрахункових документів, які формують РРО.

Які зміни у фіскальних чеках запрацюють з 1 жовтня 2021 року?

До 1 жовтня 2021 року реєстратори розрахункових операцій мають буди доопрацьовані виробниками (постачальниками) для можливості відображення у касових чеках значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої.