Дата: 07.09.2021 15:54

07 вересня у міському Будинку культури відбулося відзначення 10-річчя діяльності осередку ветеранів спорту Полонської міської територіальної громади.
Зі словами привітань та спогадами історії становлення та діяльності осередку звернувся до присутніх його голова Микола ПАВЛЮК, який також нагородив грамотами та подяками Хмельницької обласної громадської організації ветеранів спорту та Хмельницького обласного відділення НОК України кращих представників.Фото без опису

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Віталій СІТАРСЬКИЙ від імені Полонської міської ради відзначив спортсменів-ветеранів грамотами, подяками та цінними подарунками. Очільник спортивної галузі громади зазначив, «…що осередок ветеранів спорту Полонської міської територіальної громади – єдина подібна організація у Хмельницькій області, яка також є прикладом для наслідування та творення спортивних традицій Полонщини».

До свята доєдналися представники Понінківської територіальної громади та Першотравенського старостинського округу.

Яскравим подарунком для усіх для усіх учасників заходу стали вокальні композиції у виконанні працівників Будинку культури.