Оздоровлення дітей в 2021 році

Дата: 06.09.2021 20:35

Протягом 2021 року відділом соціальної роботи з населенням ВК Полонської міської ради ОТГ було здійснено організацію відпочинку дітей з пільгових категорій за кошти державного та обласних бюджетів. За  2021 рік - 36 дітей  з пільгових категорій сімей, які проживають на території Полонської ОТГ отримали путівки для оздоровлення та відпочинку у відповідних закладах для відпочинку та оздоровлення.

Оздоровлення, відпочинок, цікава і насичена програма, ігрові вправи, екскурсії, приємні враження, яскраві емоції та радість дітей -  все це було в закладах відпочинку та оздоровлення. Діти отримали позитивні емоції, тому з великим задоволенням приступають до навчального періоду. Позитив і гарний настрій дітей є запорукою гарно виконаної справи.

Відділ соціальної роботи з населенням

ВК Полонської міської ради ОТГ