На Полонщині вшанували пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 28.08.2021 14:46

На Полонщині вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського від 23 серпня 2019 року № 621/2019 установлено в Україні щорічно  відзначати 29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Відтак, з цієї нагоди, сьогодні, 28 серпня 2021 року, біля Меморіального комплексу « Алея Слави загиблим землякам в  зоні проведення ООС»  відбувся захід, приурочений цьому дню – «Героїв Україна пам’ятає».  Розпочав захід Полонський міський голова  Франц Скримський, продовжили захід  словами подяки - військовий комісар Полонського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Антощук, настоятелі храмів різних конфесій,  мама  героя, який загинув в зоні проведення ООС Максима Свінціцького - Людмила Свінціцька,  керівник районної Спілки бійців АТО Олег Цюпенко, учасники Операції об’єднаних сил, рідні та близькі наших земляків-героїв,  представники установ, організацій, підприємств району, громадськості  та місцеві ЗМІ.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанувати пам'ять захисників України, які віддали своє життя в боях на Сході України і які  назавжди в нашій пам’яті залишаться Героями та поклали квіти до пам’ятників загиблим Героям.

У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героїв нашої славетної Батьківщини.

Слава Україні! Вічна пам’ять Героям!