Як громаді стати цифровою. Новий освітній курс на Дія.Цифрова освіта

Дата: 26.08.2021 13:56

Для чого здійснювати цифрову трансформацію громади? Як і навіщо впроваджувати основні інструменти участі в громаді? Навіщо громаді соцмережі та як керувати комунікаціями через них? Які виклики несе цифровізація, як із ними боротись та отримати покрові інструкції з впровадження якісних змін? На ці та інші питання відповідає новий освітній курс на платформі “Дія. Цифрова освіта”.

Курс призначений для держслужбовців, яким не байдужий розвиток ІТ у своїй громаді. Після навчання кожен отримає сертифікат із кредитом обсягом 0,2 ЄКТС. Онлайн-курс складається з 8 відео з інформацією про аспекти цифровізації на рівні територіальної громади.  Він допоможе систематизувати знання з цифрової трансформації та сформувати фундамент для подальших дій.

Освітній серіал розроблений Мінцифрою та ГО SocialBoost у межах Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» Програма DOBRE.

Пройти освітній курс можна за посиланням.