Пам’ятаємо загиблих, шануємо живих.

Дата: 29.08.2021 08:00

Указом Президента України від 23 серпня 2019 року №621/2019 встановлено День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відзначатиметься 29 серпня.

Шановні захисники України! Учасники АТО та ООС, військовослужбовці ЗСУ, добровольці, волонтери, воїни запасу та ветерани Другої світової війни, усі жителі об’єднаної громади!
Наша країна втретє відзначає День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Бо серцем, душею та розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, найсвятішою є Перемога над ворогом, а найповажнішим — мужність та героїзм наших воїнів, які пліч-о-пліч відстоюють Батьківщину, віру, культуру та право кожного українця на життя та свободу.

За кожен день, який ми проживаємо на вільній полонській землі, було заплачено найдорожчу ціну — життя солдатів-визволителів, гідних синів України.

Ми віддаємо данину пам’яті та поваги тим українцям, які національну самовідданість поставили вище за власне життя.
         Низький уклін рідним і близьким загиблих героїв. Нема у світі нічого такого, що могло б замінити втрату сина, чоловіка, батька, брата.
Ціною власного життя, герої підступної та жорстокої війни на сході України в черговий раз довели усьому світу — Україна єдина і неподільна. І в єдності — наша сила!
        Вічна слава та пам’ять патріотам, які загинули за свободу рідної країни! Щира та безмежна шана живим захисникам України!

Слава Україні! Героям слава!

Полонський міський голова                                                         Франц СКРИМСЬКИЙ