Святкова програма до 1025-ї річниці міста Полонного

Дата: 16.08.2021 11:30

Святкова програма до 1025-ї річниці міста Полонного
21 серпня  (субота)

9.30. - Спортивно-орієнтувальна гра-змагання «Лабіринт у серці міста» (площа Тисячоліття)
10.00. – «Веселі старти» (Полонська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)
10.00. – Міжміський шаховий турнір ветеранів на Приз міського голови Полонської ОТГ (приміщення Полонської гімназії). Дитячий шаховий турнір на приз Полонського міського голови (приміщення Полонської гімназії).
10.00. – Турнір з настільного тенісу на Кубок Полонського міського голови ( спортивний зал Полонської  ЗОШ І-ІІ ст. №6).

10.30. – Турнір з міні футболу на Кубок Полонського міського голови (мульти функціональний спортивний майданчик).

10.00. – 10.30. – спільний міжконфесійний молебень за участі благочинних, пресвітерів та священиків релігійних громад конфесій Полонської громади (територія пам’ятки Національного значення Костел св. Анни) Молитва за Україну «Боже Великий, єдиний».

10.30.–11.00. Відкриття свята. Вітання міського голови. Покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків.   Представлення делегацій, запрошених на урочисті заходи. Вітання від офіційних осіб, делегацій.

11.00.–11.30. Підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародною Комісією з прав людини, Міжнародною Дипломатичною Місією Міждержавного Проекту «Україна-Польща» та Полонською міською територіальною громадою  (територія пам’ятки Національного значення Костел св. Анни).

11.30.-12.00. Відкриття Міжнародної науково-практичної конференції  «Полонне. Тисяча років: осмислення історії» (територія пам’ятки Національного значення Костел св. Анни).

11.00. – Спортивні змагання «Флорбол» (площа біля БК)

12.00. – Спортивні змагання «Дартс» (площа біля БК).

12. 00.– Фотосушка  «Краса Полонного в світлинах» (площа Лесі Українки).

12.00. – Відкриття нової відпочинкової зони по вулиці Н.С. Говорун.

Ярмарок майстрів народної творчості. Козацький куліш (під стіною костелу).

12.00. – Спортивні змагання «Юка» (площа біля Укртелекому).

14.00. –  Фігурне водіння велосипедів   (площа Тисячоліття) Фото без опису

12.00. –14.00 – «Територія дитячої творчості»: концерт, майстер-класи, за участю вихованців гуртків Будинку творчості школярів, фотозони (площа Лесі Українки).

13.00. – Презентація бізнес-кластеру крафтових  сувенірних виробів. Ярмарок-розпродаж продукції бізнес-кластеру: вироби з гіпсу,  крафтовий шоколад, «Медова хата», крафтове мило, крафтовий пряник, тощо (площа Тисячоліття)

13.00. – Караоке для дітей «Полонський соловейко»  ( по вул. Лесі Українки  -           площа перед пам’ятником Лесі Українки)

14.00. -  Костюмована квест-екскурсія «Я люблю Полонне». Виступ колективів художньої самодіяльності  Будинку культури с. Новоселиця.

13.30.–15.00. Урочистий прийом гостей міським головою.

15.00.–15.30. Відкриття пам'ятного знаку першому Президенту Чеської республіки Томашу Гаррігу Масарику (вул. Лесі Українки, редакція газети «Новий шлях»)

15.30. – Показові виступи вихованців ДЮСШ (площа біля Будинку культури)

16.00 – 17.30.  Нагородження. Вітання. Презентація збірки пісень місцевих авторів «Полонне, моя пісне пісень».

16.00. – 19. 00. – Містечко ідеальних творчих дітей (біля магазину «Наш край»)

• творча майстерня – ДХШ;
  • театр клоунади – театр «Ліана»;
  • катання на верблюдах – цирк-шапіто «Сальто».

17.30. Обласний турнір зі стрітболу серед чоловіків (мульти функціональний спортивний майданчик).

19.00. Показові виступи від фітнес-клубу «Спарта»

19.30. Концерт учасників художньої самодіяльності Будинку культури

21.00.- 22.00. Концерт Ірини Федишин (майдан біля БК)

22.00 –  Музична вистава за мотивами рок-опери Ендрю Ллойда Вебера «Ісус Христос   супер зірка / Jesus Christ Superstar»  (Будинок культури)

22.30. – Молодіжна дискотека (майдан біля БК)

23.30. – Випалення вогняної скульптури кераміста Лесі Падун (міський пляж).

20.00 – 21.00. – Ретро – дискотека 80 - 90 років ( площа перед пам’ятником Т. Шевченку).

22 серпня (неділя)

10 год. 00 хв. – Міжміський тенісний турнір ветеранів на Приз міського голови Полонської ОТГ ( мульти функціональний спортивний майданчик)

10.30. – Турнір волейбольний (гімназія)

18.00. Чемпіонат Хмельницької області з футболу, «Колос» Полонне, «Цукровик» Старокостянтинів (стадіон)