Шановні працівники будівельної галузі!

Дата: 08.08.2021 08:20

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Благородна професія будівельника завжди користувалася в народі особливою повагою, адже ті, хто будує житло, лікарні, школи, дитячі майданчики та інші об’єкти дарують людям домашній затишок і комфорт, а також естетичне задоволення від архітектурних витворів.

День будівельника професійне свято не тільки будівельників, а й працівників виробництва будівельних матеріалів. Адже не можна побутувати надійну споруду без якісних матеріалів.

Шановні будівельники, ваша праця благородна, тяжка, але надзвичайно потрібна.  Ви робите населені пункти красивими, зручними для життя, постійно вдосконалюєте свою професійну майстерність, впроваджуєте новітні ідеї, технології та задуми. Завдяки цьому оточуючий нас світ змінюється на краще.

Зичу всім вам невичерпної енергії, щастя і міцного здоров'я. Нехай у родинах панує любов і злагода, небо буде чистим і мирним, а земля під ногами твердою. Нехай ваша праця приносить тільки радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні - процвітання. Хай це свято надихає вас на нові професійні звершення.

З повагою, Полонський міський голова                               Франц СКРИМСЬКИЙ