Увага ремонтні роботи по лінії електропередачі (вул.Новорічна)
Відповідно до звернень споживачів по вул. Новорічна м. Полонне на часте вимкнення електроенергії, було проведено обстеження електромережі. Перевіркою виявлено, що часті відключення електроенергії стаються через дерева, які знаходяться в охоронній зоні П/1- 0,4 кВ та при складних погодних умовах призводить до короткого замикання та спрацювання захисту.
Полонським РЕМ заплановано відключення ПЛ-0,4 кВ по вул. Новорічна для видалення дерев в охоронні зоні лінії на 11.08.2021р. Разом з тим, просимо допомоги мешканців для самостійного видалення дерев на їхніх земельних ділянках які знаходяться під лінією електропередач.