Шановні працівники та ветерани газети «Новий шлях», автори, дописувачі та широкий читацький загал!

Дата: 05.08.2021 08:32

Від мене особисто, від виконавчого комітету та депутатського корпусу Полонської міської ради прийміть  вітання з нагоди відзначення славного ювілею – 100–ої річниці заснування громадсько-політичної газети.

Газета – чернетка історії, сказав хтось із відомих. «Новий шлях» – це літопис становлення нашого краю. Вона змінювала неодноразово свою назву, але незмінним залишалося її завдання – інформувати людей про життя громадян. Ваша газета завжди залишається на вістрі подій, намагається об’єктивно висвітлювати усі явища суспільного та економічного життя нашого міста, району, країни, прислухається до думки читачів. Зі шпальт газети читачі дізнаються про важливі і цікаві, приємні і не дуже події, радіють перемогам  наших спортсменів, дізнаються багато цікавої та корисної інформації. За роки виходу газети на її сторінках   відбились долі сотень наших земляків.

Тож з нагоди вашої славної річниці висловлюємо слова подяки всім працівникам редакції, усім, хто сьогодні робить все можливе аби газета залишалася бажаним гостем в кожній оселі.

Бажаємо усім, хто причетний до видання, земних щедрот, нових творчих знахідок та цікавих тем, приємних новин, вдячних читачів та вірних однодумців, міцного слова у потрібний момент!

Міський голова                                                        Франц Скримський