Оголошення про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 05.08.2021 08:00

Хмельницька область, Шепетівський район, с.Бражинці,

вул. Центральна, 9 а.

Оренда нерухомого майна

Нежитлова будівля (колишній панський маєток)

Хмельницька область, Шепетівський район, с.Колосівка,

вул. Комсомольська, 22

Приватизація шляхом продажу

Нежитлова будівля

Хмельницька область м.Полонне

вул.Забілінська, 79

Приватизація шляхом продажу

Для участі в конкурсі претенденти подають заяву із документацію до виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті на кожен об’єкт окремо  з описом відповідних  документів але не пізніше ніж за три дні до дати проведення конкурсу.

Перелік документів, що подаються:

1. Копія Статуту або іншого установчого документу (за відсутності Статуту).
  2. Копія довідки про взяття на облік платника податку (форма №4-ОПП).
  3. Копія ліцензії (сертифікату) Учасника на виконання робіт, завірена печаткою.
  4. Довідка, складена в довільній формі, яка містить відомості про підприємство.
  • реквізити (адреса – юридична та фактична, телефон, факс, телефон для контактів);
  • керівництво (посада, ім’я по батькові, телефон для контактів) – для юридичних осіб;
  • форма власності та юридичний статус, організаційно-правова форма (для юридичних осіб). Фото без опису
  1. Копія свідоцтва про державну реєстрацію (для юридичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності).
  2. Копія довідки про включення до Єдиного державного реєстру фізичних та юридичних осіб (юридичних осіб).
  3. Копія паспорта (для фізичних осіб).
  4. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (для фізичних осіб).
  5. Документи, що підтверджують правомочність на укладання договору:
  • для учасника – юридичної особи: копія документа про призначення на посаду, перебування на якій здійснюється відповідно до установчих документів, надає право на укладання договору, копія паспорта такої особи;
  • довіреність керівника Учасника на особу, яка уповноважена представляти інтереси Учасника, копія паспорта такої особи.

10.Цінова пропозиція вартості послуг на проведення експертно-грошової оцінки об’єктів нерухомого майна зазначена цифрами та прописом з окремим виділенням ПДВ та термін виконання послуг.

Конкурс проводиться в п’ятнадцятиденний термін з дня публікації оголошення

Переможцем  обирається той учасник, який подав найнижчу цінову пропозицію.

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 20 серпня 2021 року о 10:00 в приміщенні виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади за адресою: Хмельницька область, Полонський район, місто Полонне, вул. Лесі Українки, 113.

Документи приймаються за адресою: виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади (кабінет №3), вул. Лесі Українки, 113, м. Полонне, Хмельницька область, 30500.

Телефон для довідок: (038 43) 2-00-91, 2-05-31