ПОЛОЖЕННЯ про проведення командного Чемпіонату області з шахів приуроченого Міжнародному дню шахів та Дню шахів в Україні

Дата: 16.07.2021 15:47

Мета і завдання.

- популяризація шахів серед учнів
підвищення спортивної майстерності
- виявлення найсильніших шахістів для участі у всеукраїнських змаганнях

Термін і місце проведення

Змагання проводяться 24-25.07.2021 року в м. Старокостянтинів. Турнір «А» - дитячий проводиться 24.07.2021. Турнір «Б» - дорослий проводиться 25.07.2021.

Початок змагань турнір «А» і «Б» о 12 годині у відповідні дні. Реєстрація і учасників до 11.30 год у відповідні дні. Обов’язкова попередня реєстрація до 21.07.2021 за телефоном 0673809388 Береза Петро Степанович

Керівництво змаганнями

Загальне керівництво змаганнями здійснює управління молоді та спорту, безпосереднє покладається на суддівську колегію.

Учасники змагань та умови проведення

До участі у змаганнях в турнірі «А» в супроводі тренера-представника  допускаються юнаки та дівчата 2005 р. н. та молодші. Склад команди - 3 гравця.

До участі у змаганнях в турнірі «Б» допускаються всі бажаючі шахісти. Склад команди — 4 гравця.

Систему проведення змагань визначає суддівська колегія, в залежності від кількості учасників. Фото без опису

Визначення переможців

Переможці, призери змагань визначаються за найбільшою кількістю набраних командних очок, при рівності - за додатковими показниками, згідно міжнародного шахового кодексу.

Нагородження

Призери змагань нагороджуються дипломами обласного управління молоді та спорту.

Безпека та підготовка місць проведення змагань

Підготовка місці проведення змагань здійснюється відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів" та від 09 грудня 2020 № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", постанови Головного державного санітарного лікаря України від 19.11.2020 року № 58 "Про затвердження протиепідемічних заходів під час проведення спортивних змагань на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)", та за згодою управління молоді і спорту Хмельницької обласної державної адміністрації.

Фінансування

Витрати по організації проведення змагань несе Хмельницька обласна Федерація шахів. Витрати по нагородженню призерів змагань (дипломи) покладаються на Департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА. Витрати по відрядженню представників і учасників змагань (проїзд, проживання , харчування) за рахунок відряджуючих організацій.

Заявки

Іменні заявки та копії довідок ідентифікаційних кодів учасників змагань подаються в суддівську колегію безпосередньо перед початком змагань. Також учасники повинні мати при собі свідоцтво про народження.

Попереднє замовлення місць для проживання іногороднім до 21.07.2021 за телефоном 0673809388 Береза Петро Степанович