Дата: 02.07.2021 10:38

ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» повідомляє про те, що з ЗО червня 2021 розпочинає проведення нового виду діагностичних досліджень на COVID-19: швидкі тести на виявлення антигену коронавірусу. Для проведення дослідження здається мазок із носа. Результат через 15-20 хвилин. Вартість послуги 302 грн. 70 коп. Вказаний вид дослідження проводиться вірусологічною лабораторією ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», Кам.-Подільським, Шепетівським районними відділами та Городоцьким відділенням.

вул. Пилипчука 55,

м.Хмельницький, 29001,