Роботодавець – клієнт служби зайнятості номер 1

Дата: 01.07.2021 14:22

Сьогодні кількість роботодавців, які звертаються по допомогу в укомплектуванні вакансій, зростає. Наразі Хмельницька обласна служба зайнятості співпрацює з понад 25 тис. роботодавцями.
З початку року 3,6 тис. роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. В базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 16,7 тис. вакансій. Рівень укомплектування вакансій по області, завдяки плідній співпраці з роботодавцями та дієвій роботі кар’єрних радників, становить 59%.

Що може запропонувати роботодавцям служба зайнятості?

= Звичайно, якісний та оперативний підбір персоналу.
= Організацію співбесіди з шукачами роботи – в режимі онлайн чи офлайн.
= Професійне навчання безробітних на замовлення роботодавця під конкретне робоче місце.

Щоб оптимізувати всі ці процеси та суттєво зекономити час, на вебсайті служби зайнятості є можливість створити електронний кабінет роботодавця. Цей застосунок дозволяє переглядати резюме шукачів роботи з будь-якого гаджета, відслідковувати, як укомплектовуються вакансії на підприємстві, створювати пропозиції роботи та передавати їх для подальшої модерації та розміщення на сайті. Це ще далеко не все. А головне всі ці послуги – БЕЗКОШТОВНІ.

Запрошуємо до співпраці!

Консультацію можна отримати у відділі організації надання послуг роботодавцям Хмельницького обласного центру зайнятості за номером (0382) 79-57-40 або в будь-якому центрі зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ.

Відділ інформаційної роботи,
Хмельницький обласний центр