Шановні архітектори!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня архітектури України!
Саме від вашої плідної роботи та максимального натхнення й уяви залежить сучасний, мистецький, цікавий вигляд нашої держави.
Творча, наполеглива робота архітекторів отримала Всесвітнє визнання у 1946 році, коли потрібно було підіймати з розвалин міста та відтворювати пам’ятники архітектури після Другої світової війни.
Від таланту і професіоналізму архітекторів залежить не тільки комфорт і зручність життя громадян, а й загальна атмосфера та краса громади, та своєрідність, якою будуть захоплюватися нащадки.
Я маю надію, що творчі доробки архітекторів будуть лише захоплювати місцевих жителів і підкреслюватимуть неповторну красу Полонської громади, особливості кожного населеного пункту.
Щиро зичу вам, шановні архітектори, здоров’я та добробуту, а також активної та плідної праці, аби творчий настрій ніколи вас не залишав!
З повагою, Полонський міський голова Франц СКРИМСЬКИЙ