Вітання з нагоди професійного свята - Дня Дільничого офіцера поліції України

Дата: 18.06.2021 09:40

Шановні дільничні офіцери поліції,

Вітаю  вас з професійним святом –Днем Дільничного офіцера поліції України!

Ваша професія є однією з найвідповідальніших та найскладніших в системі правоохоронних органів. Ви захищаєте права та законні інтереси громадян та знаходитесь найближче до людей, є першими помічниками у вирішенні питань безпеки та охорони громадського порядку, ведете профілактичну роботу з громадянами.

Професійне свято – чудова нагода подякувати вам за службу, вірність професії, захист прав людей на особисту безпеку та спокійне життя.

В цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, успіхів у вирішенні завдань з забезпечення законності та правопорядку.

Нехай професійне свято додасть вам натхнення та невичерпної наснаги в почесній  правоохоронній діяльності на благо нашої громади та нашої держави. І нехай ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях громадян.

З повагою,

Полонський міський голова                                Франц СКРИМСЬКИЙ

У Полонському відділі поліцейської діяльності №3 Шепетівського районного управління поліції  ГУ Національної поліції в Хмельницькій області  відбулися урочисті заходи з нагоди святкування. Свято розпочав начальник Полонського ВПД№3  Микола Люлько. Подякував колегам за сумлінну службу, побажав міцного здоров’я, мужності та високих професійних здобутків.

Привітати зі професійним святом дільничних до відділення поліції цього дня завітав секретар Полонської міської ради Сергій Нарожний. Від імені міського голови Франца Скримського, від виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ Сергій Сергійович  привітав зі святом дільничних офіцерів поліції та подякував за службу.  Від виконавчого комітету Полонської  міської ОТГ Сергій Нарожний вручив дільничним офіцерам  грамоти та  цінні подарунки.