Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата: 04.06.2021 13:37

Про встановлення мінімальної вартості місячної орендної плати за 1 квадратний метр загальної площі нерухомого майна фізичних осіб з урахуванням місця його розташування та функціонального призначення при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території Полонської територіальної громади на 2022 рік.

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади повідомляє про проведення оприлюднення проекту регуляторного акту:
«Про  встановлення мінімальної вартості місячної   орендної плати за 1 квадратний метр загальної площі нерухомого майна фізичних осіб з урахуванням місця його розташування та функціонального   призначення при передачі в оренду (суборенду)  та житловий найм на території Полонської територіальної громади на 2022 рік».

Прогнозована  мінімальна вартість місячної орендної плати за 1 квадратний метр загальної площі нерухомого майна фізичних осіб з урахуванням місця його розташування та функціонального призначення при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території громади на 2022 рік в наступних  розмірах:                                                                                                                                            грн.

Місце розташування об’єкта

Функціональне призначення

комерційна діяльність

виробнича діяльність

некомерційна діяльність

м. Полонне

Центральна частина міста

67,56

45,04

22,52

Близько від центру (до 1 км)

50,67

16,89

Далеко від центру (більше 1 км)

11,26

Населенні пункти сільської місцевості

11,26

З проектом  регуляторного акту та змістом аналізу впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади за адресою  https://pol-otg.gov.ua з метою обговорення та отримання зауважень і пропозицій.

Поштова адреса розробника проекта регуляторного акта, до якого надсилаються зауваження та пропозиції:

Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ, вул. Л.Українки, 113, м. Полонне, Шепетівський район, Хмельницької області, 30501, тел.20093, е-mail: mr_polonne@ukr.net

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекта регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу в письмовому вигляді на зазначену адресу розробника регуляторного акта.