Шановні мешканці громади!!!

Дата: 28.05.2021 15:07

Відповідно до статей 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про  присвоєння звання « Почесний громадянин Полонської міської об’єднаної територіальної громади», затвердженого рішенням 70-ї сесії Полонської міської ради I-го скликання від 19.04.2019 року № 25, з метою відзначення та вшанування осіб, які внесли значний особистий внесок у соціально – економічний та культурний розвиток об’єднаної територіальної громади, збагачення духовної спадщини, за благодійну, гуманітарну, наукову і громадську діяльність оголошується  прийом  клопотань (подання) кандидатур  на звання "Почесний громадянин Полонської міської об’єднаної територіальної громади ".

Клопотання про присвоєння звання  "Почесний громадянин Полонської міської об’єднаної територіальної громади" можуть подавати:

•        постійні депутатські комісії Полонської міської ради;

•        секретар міської ради;

•        міський голова;

•        керівники й інші посадові особи підприємств, установ, організацій ;

•        громадські  об'єднання;

•        політичні і релігійні організації;

.        юридичні особи, незалежно від форми  власності;

•        трудові колективи.

Клопотання (подання)  на ім'я міського голови подається у виконавчий комітет Полонської міської ради  ОТГ не пізніше, ніж за два місяці до святкування Дня міста Полонне.

За умови зняття карантинних обмежень, пов’язаних із пандемією СOVID 19, проведення Дня міста Полонне заплановано на 21 серпня 2021 року.

Полонський міський голова                                            Франц СКРИМСЬКИЙ