Шановні працівники банківських установ, щиро вітаю Вас із професійним святом!

Дата: 20.05.2021 08:00

Протягом багатьох років функціонування банківська система довела, що соціально-економічні здобутки країни неможливі без її ефективного розвитку. Банківський сектор динамічно працює виключно в інтересах економіки держави і є невід’ємною її частиною.

У цей святковий день висловлюю впевненість у тому, що Ваш професіоналізм та самовіддана наполеглива праця сприятимуть підвищенню добробуту українського народу, зміцненню та розбудові фінансово-кредитної системи  всієї держави.

Ефективна робота банків сьогодні — це величезна праця, знання, досвід банківських працівників — економістів, менеджерів, адміністраторів, касирів та багатьох інших, неоціненний досвід ветеранів. Усі вони заслуговують щирих слів подяки і найкращих побажань. Фото без опису

Відзначення Дня банківських працівників є підтвердженням вагомості вашого вкладу в економіку всього суспільства.

З найкращими побажаннями,

Полонський міський голова                                       Франц  СКРИМСЬКИЙ