Результати конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної оцінки земельних ділянок

Дата: 13.05.2021 11:43

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної інформує про результати конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної оцінки земельних ділянок, який відбувся 12.05.2021 року.

Конкурсною комісією прийнято рішення про визначення переможцем конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земельних ділянок:

ПОСТАНОВЛЯЄ: Визнати переможцями:

1.  ТОВ « Ізяслав-Оцінка» так як в нього менша цінова пропозиція, оскільки інші умови конкурсних пропозицій учасників вищі.
    1.1. площею 6 кв.м., розташованої за адресою м. Полонне Ринкова площа Шепетівського району Хмельницької області - вартість послуг 400 грн., за оцінку земельної ділянки;
    1.2. площею 66 кв.м., розташованої за адресою м. Полонне Ринкова площа Шепетівського району Хмельницької області - вартість послуг 400грн.
  2.  Земельно-аграрний центр «Карат» так як в нього менша цінова пропозиція, оскільки інші умови конкурсних пропозицій учасників вищі.

2.1. площею 3300 кв.м., розташованої за адресою: с. В. Березна, вул. Дмитрівська, 36А Шепетівського району Хмельницької області - вартість послуг 450 грн., за оцінку земельної ділянки;

2.2 площею 4705 кв.м., розташованої за адресою м. Полонне, вул. Карповщинська, 138 Шепетівського району Хмельницької області - вартість послуг 450грн., за оцінку земельної ділянки;

2.3. площею 295 кв.м., розташованої за адресою м. Полонне, вул. Карповщинська,138 Шепетівського району Хмельницької області - вартість послуг 450грн., за оцінку земельної ділянки; Фото без опису

2.4. площею 454 кв.м., розташованої за адресою: с. В. Березна, вул. Дмитрівська, 27 Шепетівського району Хмельницької області - вартість послуг 450 грн., за оцінку земельної ділянки;

2.5. площею 3000 кв.м., розташованої за адресою: м. Полонне, вул. Волинська, 1А Шепетівського району Хмельницької області - вартість послуг 450 грн., за оцінку земельної ділянки.