«Мама для нас – це щось велике, світле, це любов, це все»

Дата: 06.05.2021 17:18

У другу неділю травня відзначається - День Матері. Напередодні, у четвер 6 травня, в приміщенні виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади міський голова Франц Скримський, військовий комісар Полонського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Антощук, фахівець з профорієнтаційної роботи Національного університету «Остроська академія» Іванна Горбач  зустрілися з матерями,  сини,  яких загинули у зоні проведення АТО та ООС .

«Мама для нас – це щось велике, світле, це любов, це все. Найкращі спогади, пережиті нами у безтурботному дитинстві, пов'язані з мамою. Ніжні материнські почуття, ласка, найкращі думки та слова, мудрі поради - усе це допомогло кожному з нас сформувати правильні орієнтири у дорослому житті. А материнська любов - могутня сила, що міцно тримає нас на землі, оберігає від біди, є опорою духовності та звершень»- сказав міський голова.

За невтомну працю, безкорисливу любов, вагомий внесок у відповідальну і благородну справу – виховання дітей, активну життєву позицію відповідно до розпорядження міського голови Франца Скримського матерів нагороджено цінними подарунками та квітами.

Міський голова та гості побажали матерям, щоб їхні очі  ніколи не знали сліз  та смутку, міцного здоров’я, сімейного затишку, благополуччя, нехай доля буде прихильною до Вас, а душі зігрівають тепло та увага чоловіків, синів, доньок та онуків.