ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ на посаду директора Бражинецького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Дата: 29.04.2021 10:17

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженого рішенням 49-ї сесії І скликання  Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади від 25.05.2018 року №22, зі змінами внесеними рішенням 60-ї сесії І скликання Полонської міської ради ОТГ від 08.11.2018 р. №13 та рішенням 93-ї сесії Полонської міської ради ОТГ від 15.07.2020 р. №21

Полонська міська рада Полонської міської об’єднаної територіальної громади ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на посаду директора Бражинецького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Найменування і місцезнаходження закладу:

Бражинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади знаходиться за адресою: Шепетівський район, с.Бражинці, вул. Шкільна, 7.

Найменування посади:   директор

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу:  громадянство України; вища педагогічна освіта на рівні  спеціаліста або  магістра; стаж педагогічної роботи  не менше трьох років;  досконале володіння державною мовою, комп’ютером.

Умови проведення конкурсу на посаду  директора Бражинецького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Полонської міської ради об’єднаної  територіальної громади

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії  такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • дві фотографії розміром 4 х 6 смФото без опису

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

-  визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;

- у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі  особам, які є їхніми близькими особами;

- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом  порядку на визначений термін;

-  в інших випадках, встановлених законодавством.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається конкурсною комісією.

Дата та місце проведення конкурсу: 08 червня 2021 року, 0900год., Полонська міська рада.

Складові конкурсу:

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

Перелік питань та форма перевірки знання законодавства (письмове чи комп’ютерне тестування), зразок ситуаційного завдання, критерії оцінювання тестувань і завдань та тривалість проведення конкурсних випробувань  будуть визначені  конкурсною комісією та оприлюдненні на веб-сайті міської ради.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою:  вул. Л.Українки, 114, м. Полонне, відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ (каб.42).

Уповноважена особа щодо надання інформації про конкурс та прийом документів – Сітарський Віталій Володимирович (телефон 097 838 79 53, адреса електронної пошти polonneosvitazam@gmail.com).

Міський голова                                                                         Ф. Скримський