До уваги профільних промислових та сільськогосподарських підприємств, зацікавлених у залученні інвестицій

Дата: 27.04.2021 10:43

Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ, на виконання листа Хмельницької ОДА щодо залучення інвестицій,  просить зацікавлених у залученні інвестицій профільних промислових та сільськогосподарських підприємств, надати інформацію за формою що додається, та у разі наявності, пропозиції щодо створення індустріальних парків.

Також просимо надати презентаційні матеріали, які найвигідніше представляють продукцію компанії-виробника потенційним інвесторам. Фото без опису

Вищезазначену інформацію надати до 15 год.00 хв. 10 травня 2021 року.

Інформацію просимо надати на електронну адресу Виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ:mr_polonne@ukr.net.

Контактна особа: Тетяна Сергійко – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, регуляторної діяльності та енергетичного менеджменту. тел. (038 43) 20546

Опис проєкту

Ініціатор проєкту

Суть проєкту

Мета проєкту

Відповідність стратегічним документам та обгрунтування пріорітетності

Узгодженість загальних цілей проєкту із завданнями державних документів стратегічного планування

Дослідження проблеми, яку буде вирішено в рамках реалізації проєкту

Уточнення проблемної ситуації та опис проблеми (публічної проблеми), що буде вирішуватися в форматі проєкту (у т.ч. базуючись на соціологічних дослідженнях вимог споживачів до публічних послуг, їх якості).

Результати попередніх маркетингових досліджень попиту на товари/послуги, що будуть вироблені/надані (за наявності).

Конкурентний аналіз ринку (у т.ч. перелік конкурентів на ринку (при наявності), перелік переваг над конкурентами (за наявності).

Результати екологічних досліджень наслідків проєкту, екологічної оцінки впливу на навколишнє середовище (якщо такі проводились). Рівень позитивного екологічного впливу проєку (за наявності).

Форма проєкту

Інвестиційний проєкт, державно-приватне партнерство, державний інвестиційний проект тощо.

Орієнтовна вартість проєкту, тис. грн.

Механізм реалізації проєкту

За рахунок яких коштів передбачається реалізація проєкту  (приватні інвестиції, зокрема на умовах державно-приватного партнерства, кошти державного та місцевого бюджету, кредитні кошти, кошти міжнародної технічної допомоги).

Основні фінансові показники реалізації проєкту

IRR (внутрішня норма прибутку), чиста поточна вартість  (NPV)  та інші (за наявності)

Термін реаліації проєкту

Орієнтовні джерела фінансування проєкту

Можливі джерела фінансування для реалізації інвестиційних проєктів: кошти інвестора, кошти державного/місцевого бюджету, кредитні кошти, кошти міжнародної технічної допомоги, власні кошти, інші джерела , не забороненні законодавством.

Вся інформація про можливі джерела фінансування разом з такими з яких вже ведеться фінансування із вказанням загальної суми (з розбивкою по рокам) та джерела такого фінасування.

Стадія реалізації проєкту

Проєкта ідея, Пре-ТЕО, ТЕО, ПКД

Зацікавлені сторони та очікуваний результат реалізації проєкту

Всі цільові групи, зацікавленні у потенційному проєкті. Тобто особи, групи або організації, які:

• можуть впливати на проєкт;
  • на яких може вплинути проєкт;
  • можуть сприймати себе такими, на яких впливають рішення, прогрес або результат проєкту.
  •

Визначення інтересів, можливостей кожної групи, можливостей співробітництва або конфлікту взаємовідносин.

Опис кінцевих вигодоотримувачів (бенефіціарів) проєкту

Ринки збуту

Україна, інші країни

Характеристики об’єкту (існуючого чи новоствореного)

Місце розташування об’єкту

Характеристики населеного пункту/регіону

Характеристики ринку праці населеного пункту/регіону

Опис існуючих об'єктів або тих що пропонується створити в рамках реалізації проєкту

Технічні параметри усіх об'єктів, що можуть бути використанні в проєкті.

Фотографії обє'ктів (якщо є можливість це зробити)

Форма власності

Опис суміжної інфраструктури

Короткий опис та базові характеристики суміжної інфраструктури (під'їзних шляхів або споруд передачі теплової / електричної енергії тощо), яка є попередньою умою для реалізації запропонованого проєкту.

Чи існуючої суміжної інфраструктури достатньо? Чи є потреба у проведені додаткових масштабних будівельних робіт, що у подальшому потребуватиме суттєвих інвестицій у суміжну інфраструктуру (водопровід, лінії елетропостачання, автодороги, інші комунікації) ?

Якої саме інфраструктури бракує (попередній перелік, вартісна оцінка)?

Площа земельної ділянки, га

Статус земельної ділянки

Характеристика земельної ділянки, прав, пов'язаних з нею, та необхідних заходів щодо оформлення прав на таку ділянку (у разі потреби)

Скріншот з «Google maps» з поміткою земельної ділянки та / або фотографії з прив'язками до розміщених об'єктів (якщо є можливість це зробити)

Планування території

Наявність документів просторового планування, мітобудівної документації.

Посада керівника

Підпис