Дата: 20.04.2021 15:40

З 6 травня по 15 червня 2021 року буде оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2022 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року №196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами).

Про перелік технічних завдань інвестиційних програм та проектів буде повідомлено після їх погодження з Мінрегіоном України.