На Полонщині за позовом прокуратури припинено неправомірне використання землі державної власності вартістю понад 34 млн грн

Дата: 16.04.2021 11:46

За результатами розгляду позову Шепетівської окружної прокуратури судом визнано недійсним договір про використання суб’єктом господарювання 474 га землі державної власності, розташованої на території Понінківської сільської ради.

Вказана ділянка перебуває у постійному користуванні державного підприємства, яке неправомірно, без жодних повноважень передало її товариству.

Прокуратурою у суді доведено, що сторонни уклали спірний договір з приховуванням фактичних орендних відносин.

Визначення права на використання землі у комерційних цілях має відбуватись виключно на конкурентних засадах з проведенням аукціону.

Відповідно до рішення господарського суду Хмельницької області земельну ділянку вартістю більше 34 млн грн суб’єкту господарювання необхідно звільнити.

Згідно інформації наданої Шепетівською окружною прокуратурою