Хмельниччина увійшла в десятку областей за кількістю виданих кредитів в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Дата: 13.04.2021 09:52

За час дії програми у Хмельницькій області видано 524 кредити банками-учасниками програми на суму 945 млн гривень. Спостерігається позитивна динаміка – у І кварталі 2021 року по області видано 187 кредитів на суму 344 млн гривень.

Від моменту старту Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» уповноважені банки видали по Україні 12539 кредитів на загальну суму 30,8 млрд гривень.

Довідково: Державна кредитна програма «Доступні кредити 5-7-9%» запроваджена за ініціативи Президента України з метою спрощення доступу мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування. Контроль за реалізацією програми покладений на Фонд розвитку підприємництва. Фото без опису

Детальніше про умови кредитування можна дізнатись на сайті програми:

На сьогодні Фонд розвитку підприємництва уклав угоди про співробітництво з 28-ма банками: АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АТ АКБ «Банк Львів», ПАТ «ПУМБ», АТ «КРЕДОБАНК», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «Альфа-Банк», АТ «ОТП БАНК», АТ «ПроКредит Банк», АТ «Креді Агріколь Банк», АТ «Агропросперіс Банк», АТ КБ «Глобус», ПАТ «Банк Восток», АТ «Банк Альянс», АТ «Мегабанк», АТ «Полікомбанк», АТ «Піреус банк МКБ», АТ «Кредитвест Банк», АТ «ТАСКОМБАНК», ПУАТ «КБ «Акордбанк», АТ «Банк «Український капітал», ПАТ «МТБ Банк», АТ «Асвіо Банк», АТ «КІБ», АТ «МетаБанк», АБ «Південний».