Сергій Гамалій представив нового очільника Шепетівської РДА

Дата: 09.04.2021 14:30

Від­по­від­но до роз­по­ряд­ження Пре­зи­ден­та Ук­ра­їни Володимира Зеленського №415/2021-рп “Про призначення А. Катеренчука головою Шепетівської районної державної адміністрації Хмельницької області”, сьогодні голова обласної адміністрації Сергій Гамалій представив громаді району новопризначеного голову.

Висловлюючи слова вітання новому очільнику району, Сергій Гамалій побажав йому мудрих рішень, терпіння, виваженості, налагодження плідної та взаємовигідної роботи з депутатським корпусом. Також додав, що найголовнішим в роботі є чути громадськість, взаємодіяти із нею і знати її потреби.

В свою чергу, Анатолій Катеренчук висловив слова вдячності Президенту України Володимиру Зеленському за виявлену йому довіру та додав, що у своїй роботі буде робити усе можливе для поліпшення економічного стану району та життя громади.