Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Полонської міської ради ОТГ.

Дата: 07.05.2021 08:00

6 травня 2021 року під голуванням голови Полонської міської ради ОТГ Скримського Ф.Ф. відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті  Полонської міської ради ОТГ.

До участі у засіданні також долучилися:

Савіцький Іван Леонідович – генеральний директор КНП «Полонська БПЛ ім. Н.С. Говорун»;

Сімчера Іван Васильович – директор НКП ПЦПМСД;

Аврамчук Валерій Володимирович – завідувач Полонського РЛВ ДУ  Хмельницького  ОЛЦ  МОЗ України;

Онофрійчук Віталій Петрович – начальник Держпродспоживслужби в Полонському районі;

Люлько Микола Миколайович  - начальник Полонського відділення поліції Шепетівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області;

Гончаренко Олександр Олександрович -  начальник Полонського PC ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.

Сітарський Віталій Володимирович –  начальник відділу освіти, молоді та спорту Полонської міської ради ОТГ;

Мельник Олександр Іванович – голова правління Полонського РайСТ.

На порядок денний винесено питання:

І. Щодо стабілізації санітарно-епідемічної ситуації, спричиненої гострою респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та послаблення  протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню цієї хвороби на території громади.

За результатами виступів посадових осіб та співдоповідачів, з урахуванням обговорення, комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті  Полонської міської ради ОТГ були прийняті відповідні рішення та затверджений протокол.

Протокол засідання комісії №10 (від 06.05.2021 р.)

Протокол засідання комісії №9 (від 30.04.2021 р.)

Протокол засідання комісії №8 (від 20.04.2021 р.)

Протокол засідання комісії №7 (від 16.04.2021 р.)

Протокол засідання комісії №6. (від 13.04.2021 р.)

Протокол засідання комісії №5 (Засідання 06.04.2021 р.)