Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Полонської міської ради ОТГ.

Дата: 21.04.2021 13:30

20 квітня 2021 року під голуванням голови Полонської міської ради ОТГ Скримського Ф.Ф. відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті  Полонської міської ради ОТГ.

До участі у засіданні також долучилися:

Савіцький Іван Леонідович – генеральний директор КНП «Полонська БПЛ ім.. Н.С. Говорун»;

Сімчера Іван Васильович – директор НКП ПЦПМСД;

Аврамчук Валерій Володимирович – завідувач Полонського РЛВ ДУ  Хмельницького  ОЛЦ  МОЗ України;

Онофрійчук Віталій Петрович – начальник Держпродспоживслужби в Полонському районі;

Люлько Микола Миколайович  - начальник Полонського відділення поліції Шепетівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області;

Гончаренко Олександр Олександрович -  начальник Полонського PC ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.

Сітарський Віталій Володимирович –  начальник відділу освіти, молоді та спорту Полонської міської ради ОТГ;

Мельник Олександр Іванович – голова правління Полонського РайСТ.

На порядок денний винесено питання:

І. Щодо стабілізації санітарно-епідемічної ситуації, спричиненої гострою   респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та послаблення  протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню цієї хвороби на території громади.

ІІ.   Про  підготовку місць масового відпочинку людей на водних об’єктах громади до купального сезону 2021 року.

За результатами виступів посадових осіб та співдоповідачів, з урахуванням обговорення, комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті  Полонської міської ради ОТГ були прийняті відповідні рішення та затверджений протокол.

Протокол засідання комісії №8 (від 20.04.2021 р.)

Протокол засідання комісії №7 (від 16.04.2021 р.)

Протокол засідання комісії №6. (від 13.04.2021 р.)

Протокол засідання комісії №5 (Засідання 06.04.2021 р.)