Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Полонської міської ради ОТГ.

Дата: 29.03.2021 16:56

29 березня 2021 року під голуванням голови Полонської міської ради ОТГ Скримського Ф.Ф. відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті  Полонської міської ради ОТГ.

На розгляд комісії було запропоновано порядок денний:

1. Щодо погіршення санітарно-епідемічної ситуації, спричиненої гострою   респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню цієї хвороби на території Полонської громади.

2.  Про запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах та забезпечення протидії пожежам лісів, торф’яників, сухої рослинності та сільгоспугідь у літній період 2021 року.

3. Про стан підготовки місць масового відпочинку людей на водних об’єктах громади до купального сезону 2021 року.

4. Розгляд письмового звернення депутатів Полонської міської ради ОТГ до голови комісії ТЕБ і НС Скримського Ф.Ф. щодо звернення до комісії ТЕБ і НС Хмельницької ОДА на підтримання клопотання перед Кабінетом міністрів України на виділення коштів для закупівлі кисневої станції для КНП «Полонська БПЛ ім. Н.Говорун».

За результатами виступів посадових осіб та співдоповідачів, з урахуванням обговорення, комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті  Полонської міської ради ОТГ були прийняті відповідні рішення.