Шановні клієнти Хмельницької обласної служби зайнятості!

Дата: 17.03.2021 08:17

У зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації із захворюваністю на гостру респіраторну хворобу COVID – 19 та з метою запобігання поширенню недуги, станом на 17 березня 2021 року, Хмельницький міський центр зайнятості, Шепетівська та Славутська міськрайонні філії, Волочиська, Летичівська та Деражнянська районні філії Хмельницького ОЦЗ  надають послуги своїм клієнтам дистанційно. Всі інші філії Хмельницького обласного центру зайнятості працюють у звичному режимі.

Контактні телефони філій та базових центрів зайнятості Хмельницької обласної служби зайнятості можна переглянути за посиланням https://cutt.ly/blUnWhB

Громадяни, які виявили намір отримати статус безробітного, подають відповідні заяви двома способами:

- особисто, під час відвідування центру зайнятості;

- через портал державних послуг «Дія».

Зверніть увагу! На період карантину надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю відбувається у перший день після подання особою відповідних заяв та документів.

Покрокову інструкцію щодо особливостей реєстрації та обслуговування зареєстрованих безробітних у період карантину читайте за посиланням: https://cutt.ly/5z3aiQY

Дякуємо за розуміння!

Відділ інформаційної роботи