Привітання Полонського міського голови із Днем мобілізаційного працівника!

Дата: 17.03.2021 14:09

Шановні мобілізаційні працівники, службовці військово-призовних пунктів району, військових комісаріатів та інших установ, робота яких пов’язана з мобілізаційною діяльністю!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Ви виконуєте важливу організаційно-штатну, обліково-призовну та мобілізаційну роботу з комплектування військ особовим складом, а також берете вагому участь у плануванні матеріально-технічного забезпечення основних мобілізаційних заходів. Фото без опису

Щиро вітаю всіх мобілізаційних працівників, які обрали таку відповідальну професію та бажаю міцного здоров’я, наснаги, миру та добра. Пам’ятаймо те, що в теперішній час вони виконують надзвичайно важливу місію для України.

У цей день висловлюємо щиру вдячність вам за самовіддану працю. Бажаємо витримки й наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті. Зичимо всім вам родинного добробуту, міцного здоров’я і щастя.

Полонський міський голова                                                      Франц Скримський