Повідомлення про результати консультацій з громадськістю Великокаленицького старостинського округу

Дата: 17.03.2021 11:19

02 березня 2021 року, о 1000 год. в приміщенні Великокаленицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися консультацій з громадськістю Великокаленицького старостинського округу щодо реорганізації даного закладу освіти у Великокаленицьку гімназію Полонської міської ради Полонської міської територіальної громади.

В громадських слуханнях взяли участь 30 жителів Великокаленицького старостинського округу, представники колективу Великокаленицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, старостату Великокаленицького старостинського округу.

Консультації складалися з виступів начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ Сітарського В.В., старости Великокаленицького старостинського округу Хом’юк В.М., директора Великокаленицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голодюка С.В., жителів сіл старостинського округу.

За результатами обговорення вирішили погодити реорганізацію Великокаленицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у Великокаленицьку гімназію поступово, а саме: з 01 вересня 2021 року припинити набір учнів до 10 класу, а учням майбутнього 11 класу дати можливість закінчити навчання у Великокаленицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, таким чином провести повну реорганізацію школи з 01 вересня 2022 року.

Результати проведення консультацій з громадськістю Великокаленицького старостинського округу оформлені відповідним протоколом (додається).